O firmie - CNC PARTNER

Kim jesteśmy?

Firma CNC PARNTER powstała z połączenia dwóch firm:

FPH RYBACKI – firmy zajmującej się przetwórstwem tworzyw sztucznych oraz obróbką skrawaniem od blisko 30 lat.

KamTechnologia – firmy specjalizującej się optymalizacją oraz wdrażaniem nowych technologii toczenia i frezowania CNC .

Od początku firma poszerza swój park maszyn CNC oraz udoskonala procesy obróbki skrawaniem, aby sprostać najbardziej wymagającym zleceniom.

Dużą wagę przywiązujemy do jakości świadczonych usług oraz wykorzystania nowych możliwości technologicznych, aby oferować klientom jak najlepsze rozwiązania przy produkcji detali.

Produkujemy części obrabiane maszynowo dla klientów z Polski oraz z Europy, m.in z Francji, Niemiec, Dani, Szwajcarii oraz Belgii.

Oferujemy usługi obróbki CNC:

Podczas targów na Międzynarodowym Forum Gazowym w Warszawie w 2006 roku otrzymaliśmy nagrodę w kategorii innowacyjności za nasze produkty wykonane z tworzywa. Posiadamy patenty na niektóre wyroby.

Indywidualne podejście

Dla naszej firmy najważniejszym priorytetem jest zadowolenie i satysfakcja klientów, dlatego do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z bardzo dużym zaangażowaniem.
Zależy nam na budowaniu długotrwałych relacji z klientami.
Skupiamy się na dobrym rozpoznaniu potrzeb i oczekiwań klienta. Każde zamówienie (frezowanie CNC, toczenie CNC i inne) analizujemy, aby następnie wykonać je z największą starannością.
Realizujemy zlecenia seryjne oraz wykonujemy pojedyncze detale na indywidualne zamówienie, a także zajmujemy się naprawą oraz produkcją form wtryskowych.