O firmie

telefon

Rybacki CNC Partner

Jest rodzinną firmą działającą na rynku od 1991 roku, która zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych oraz obróbką CNC. Jesteśmy producentem podzespołów dla branży motoryzacyjnej. Posiadamy wtryskarki oraz maszyny CNC m.in. frezarkę 3-osiową Mikron VCE 1600 do obróbki CNC oraz tokarkę HAAS SL30-THE.Od początku istnienia firmy działaliśmy na tokarkach i frezarkach konwencjonalnych oraz wiertarkach stołowych. To właśnie na tych maszynach wykonywaliśmy nasze pierwsze formy wtryskowe zdobywając doświadczenie w obróbce. Do dziś posiadamy kilka maszyn konwencjonalnych. Z upływem lat inwestowaliśmy w nowszy park maszynowy i wtedy doświadczyliśmy czym jest obróbka CNC. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku zaczęliśmy także świadczyć usługi obróbki CNC firmom zewnętrznym. Lokalizacja naszej firmy – Bydgoszcz jest idealnym miejscem z bardzo dużym zapotrzebowaniem na obróbkę skrawaniem. Ponadto do naszej firmy trafia wielu zagranicznych klientów m. in z Francji, Niemiec, Danii.

Oferujemy:

Obróbka WEDM

Szlifowanie

Frezowanie

Toczenie CNC

Podczas targów na Międzynarodowym Forum Gazowym w Warszawie w 2006 roku otrzymaliśmy nagrodę w kategorii innowacyjności za nasze produkty wykonane z tworzywa. Posiadamy patenty na niektóre wyroby.

Toczenie CNC

Indywidualne podejście

Zajmujemy się również naprawą oraz produkcją form wtryskowych. Mamy możliwości wykonywania nie tylko własnych detali, ale również, wykonujemy detale na indywidualne zamówienie klienta. Każde zlecenie analizujemy aby następnie wykonać je z należytą starannością.

Przewiń do góry