Cennik

Nasza firma oferuje szeroki zakres usług z zakresu toczenia i frezowania CNC. Gwarantujemy najwyższą jakość i terminową realizację Państwa elementów. Stawki za nasze usługi toczenia i frezowania CNC są konkurencyjne w branży i dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Ceny toczenia i frezowania CNC

obróbka skrawaniem cnc

Ceny obróbki liczone są w godzinach i wahają się już od 135zł/h do 250zł/h.

 

Od czego zależą ceny frezowania CNC?

Ceny obróbki skrawaniem z użyciem maszyn CNC są zależne od wielu czynników. Wśród nich znajdują się głównie:

 

  1.  
    1. Rodzaj i gatunek użytego materiału z którego wykonany jest element – najtańsze w obróbce są zwykłe tworzywa sztuczne takie jak PE500 lub PE1000- czyli Polietylen o dużej gęstości. Kolejnym równie tanim materiałem do obróbki jest aluminium – zapewnia ono dobrą wytrzymałość przy niskiej wadze i dobrej skrawalności. Najdroższe będą nietypowe stopy stali nierdzewnej oraz twarde gatunki stali narzędziowej, do których wymagane są drogie narzędzia.

 

    1. Stopień skomplikowania detalu – czyli tolerancje wymiarów danego elementu w jakich musi zostać wykonany. Im element ma być bardziej precyzyjny tym cena będzie wyższa.

 

    1. Ilość sztuk w zamówieniu – wielu przypadkach sam czas obróbki jest bardzo krótki w porównaniu do czasu potrzebnego na przygotowanie produkcji. Dla przykładu są detale, których frezowanie CNC trwa 5min/szt., natomiast przygotowanie produkcji tego właśnie detalu zajmuje 45 min, a nawet godzinę.

 

    1. Wielkość danego elementu – im większy element tym większa maszyna jest potrzebna, im większa maszyna tym jej wyższa cena. Dlatego roboczogodzina większej maszyny będzie wyższa niż mniejszej i analogicznie – większe detale są droższe.

Ceny cięcia elektroerozyjnego

Cena cięcia elektroerozyjnego drutem mosiężnym wEDM zależy przede wszystkim od skomplikowania geometrii wycinanego detalu, jego wielkości oraz ilości detali do wycięcia. Innymi czynnikami wpływającymi na cenę są gatunek materiału, grubość i kształt drutu, a także złożoność procesu i czas potrzebny na wykonanie zlecenia. W związku z tym ceny za cięcie elektroerozyjne mogą się różnić w zależności od specyfiki zlecenia. Przed podjęciem decyzji o wyborze usługi cięcia elektroerozyjnego warto zasięgnąć informacji od producentów, którzy są w stanie oszacować koszt wykonania danego detalu.

Ceny elektrodrążenia drutowego wEDM wahają się już od 150zł/h do 250zł/h.

duża drutówka

Dlaczego warto nas wybrać?

frezarka cnc

Jesteśmy specjalistami w branży obróbki CNC, posiadającymi bogate doświadczenie oraz nowoczesny park maszynowy. Oferujemy kompleksowe usługi dla różnych sektorów przemysłowych oraz klientów indywidualnych, spełniając ich potrzeby i wymagania. Nasza oferta obejmuje elastyczność w kwestii ustalania cen oraz bezpłatne konsultacje z naszymi ekspertami w zakresie wyboru odpowiedniej metody obróbki. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że jesteśmy w stanie zapewnić Ci najlepsze rozwiązania w dziedzinie obróbki skrawaniem.

elementy frezowane cnc